Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Henryków

Henryków, łódzkie

  • 43 000 zł
  • 941 m²
  • 45,70 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Goławs...

Skontaktuj się

Działka Henryków

Henryków, łódzkie

zaktualizowane:
31 marca 2026

43 000 zł

941 m²

45,70 zł/m²

Działka Henryków

Zaktualizowane: 31 marca 2026

43 000 zł 941 m² 45,70 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 43 000 zł (45,70 zł/m²)
  • Działka: 941 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż nieruchomość - działka niezabudowana nr 184/4 położona w Zduńskiej Woli w powiecie zduńskowolskim, obrębie 31 Henryków o pow. 0,0941 ha.

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną ul. Zielonogórską. Działka zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie działki szlakowej.
Okolice działki to tereny kolejowe, rolnicze, mieszkaniowe oraz tereny usługowe.

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. (...)

Agent

Krzysztof Goławski

506 626...

506 626 601

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Goławski

506 626...

506 626 601

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień